AGEAD Başkanı PİZZA MASTER Ziyareti

Federasyonumuzun üye derneği AGEAD Ankara Gölbaşı Eğitimci Aşçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özalper, Yardımcısı Şef Gürsel Çınar ile Pizza Master’ı hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Açıklama yok.

Ankara Gölbaşı ilçesinde yeni açılan farklı pizzaların tatları olmayı hedefleyen Pizza Master açıldı.Cafe ve Resturantların açılması ile faaliyet göstermeye başlayan Pizza Master Agead Başkanı Murat Özalper ve Yardımcısı Gürsel Çınar’ı ağırladı.

Ferhat Karabacak ve Tayyar Aydoğan’ın Ortaklığı ile iş hayatına merhaba diyen Pizza Master Ankara’lıların hizmetine açılarak hizmette başlamıştır.

Açıklama yok.

Mekan hakkında konuşan AGEAD Başkanı Murat Özalper”Yardımcım Gürsel Çınar ile meslektaşlarımızın değişik tatlar ve sunum çeşitleri ile hizmete açtıkları makanlarına ziyarette bulunuarak önümüzdeki süreçte derneksel olarak nasil aktivasyonlarda bulunabilir istişarasi yaparak işletmememizin tanıtımı ve eğitimlere desteklerimizi daim olması ile ilgili görüşlerimizi anlatarak ortak projelerde buluşmayı hedefliyoruz.

Amacımız Türk mutfağını en iyi şekilde tanıtmak ve gelecek nesillere hazırlamak adına Türk mutfağına değer veren kurum ve kuruluşlarla ortak iştişareler yapmak istiyoruz.Bu amaçla değerli meslektaşlarımızı misafir olarak tesisleri hakkında bilgi aldık.”Dedi.

Agead Başkan Yardımcısı Gürsel Çınar Meslektaşlarımıza hem hayırlı olsun hemde Agead olarak daha fazla nasıl destek verebiliriz ve ortak projelerde bulanabiliriz diye bügün meslektaşlarımıza ziyarete geldik.Bu ziyaretlerimiz atarak tüm meslektaşlarımız ile buluşmayı hedefliyoruz.” Dedi.

Açıklama yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir