Agead Eğitimde İş Protokolü İmzaladı

Ankara Gölbaşı Eğitimci Aşçılar Derneği ile Ankara Gölbaşı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi asrasında eğitim protokolü imzalandı.

Federasyon bünyemizde bulunan (AGEAD) Ankara Gölbaşı Eğitimci Aşçılar Derneği Eğitime destek projemiz kapsamında Ankara Gölbaşı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile eğitim iş protokolü imzadı.
Agead Başkanı Şef Murat ÖZALPER Derneğimizin asıl amaçlarından bir olan eğitime ilk destek ve katkımızı Mogan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile başladık.Bizleri okulumuza davet eden ve bizimle çalışmak isteyen okul müderemiz Sayın Dilek ÖZDER hanımefendiye ve dernek yöneticilerimize teşekkür ederiz.Dernek ismimizdende anlaşılacağıca üzere eğitimci aşçılar derneği olduğumuz için her zaman genç nesil meslektaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.Eğitim seferberliğimizin ilk meşalesi bu okulumuzda yakarak inşallah gücümüzün yettiği okullara her zaman destek vereceğiz.”Dedi.
Eğitim Projemiz kamsapında bir çok öğrencimize ulaşmayı hedefleyen Federasyonumuz her iki kurumada hayırlı olması dileği ile emeklerinden dolayı Agead Ailesine teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir