Başkanımız Nepal Şefler Birliği Derneği ile bir araya geldi

Federasyon Başkanımız A.Salih Güney Nepal Şefler Birliği Derneği Başkanı Khadga Bahadur Lama ile bir araya geldi.Yapılan görüsmede Nepal Şefler Birliği Yöneticileride hazır bulundu.

Açıklama yok.
Mugafed Başkanı A.Salih Güney Nepal Başkanı Khadga Bahadur Lama

Türk Mutfağını tanıtılması kapsamında 2 aylık süre için Nepal’in Başkenti Kathmandu’da bulanan Federasyon Başkanımız Güney bugünde çalışması kapsamında Nepal Şefler Birliği Derneği başkanı ve yöneticileri ziyarette bulundu.
Ziyaretin kapsamı iki ülke arasından yapılması planlanan projeler için görüşmeler gerçekleştirildi.

Açıklama yok.

Ziyaret Kapsamı hakkında Başkanımız Güney”Nepal’de bulunduğumu öğrenen Değerli meslektaşım Nepal Şefler Birliği Başkanı Khadga Bahadur Lama beyin daveti üzerine ziyaret gerçekleştirdik.Ziyaret boyunca iki ülke arasındaki yemek kültürü hakkında güzel bir sohbet gerçekleştirdik.

Açıklama yok.

Değerli meslektaşımın sıcak karşılaması ve misafirperverliğinden dolayı bir kez daha teşekkür ederim.Değer başkan göreve yeni gelmesi halinde mutfağımızı tanımak istemesi ve birlikte birşeyler yapmayı planlaması gerçekleştirmek istemesi beni ciddi anlamda sevindirdi.

Açıklama yok.

İnşallah Yapacağımız projeler için hazırlanacak olan iş protokolü ile ilgili olarak iki ülke resmi olarak devlet nezlinde projeler üreterek gerek Türk mutfağımıza gerek Nepal Mutfağına değerli çalışmalar kazandırmayı hedefliyoruz.Kültürler ne kadar çok bir araya gelirse ülkelerinde maddi kazancının bir o kadar olacağı inanmadayım.

Açıklama yok.
Başkanımız Salih Güney ve Nepal Şefler Birliği yöneticileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir