GTD ZİYARET

Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonu Başkanı Salih Güney Gastronomi Truzim Derneği Başkanı Gürkan Boztepe’yi ziyaret etti.

Mugafed Başkanı Salih Güney Gastronomi Turizimi Derneği Başkanı Gürkan Boztepe’yi ziyarette bulundu.
Başkan Güney 2020 yılı projeleri kapsamında Gastronomi Truzimi kapsamında GTD Başkanı Boztepe ile bir araya geldi iki kurumun projeleri hakkında görüşme sağlandı.

Başkan Güney görüşme ile ilgili olarak ”Bugun Teşkilatlandırma başkanım Sayın Murat Baziki şef ile birlikte Gastronomi Truzimi Derneği Başkanı Sayın Gürkan Boztepe Beyi makanımda ziyaret ederek 2020 yılı projelerimizi görüşmek içinbir araya geldik lakin Covid-19 yüzünden bütün projelerimizi askıya almak zorunda kaldığımız için Sayın Boztepe ile iki kurum olarak Gastronomi Truzimi ile ilgilineler yapabileceğimizi konuşarak gerek meslektaşlarımızı,gerekse mesleğimizi markalaştırma konusunda ortak çalıştaylarda buluşma noktasında hem fikir olduk.Her iki kurumada hayırlı olması dileği ile”.Dedi.

Ziyaret sonrasında GTD Başkanı Gürkan Boztepe kendi kaleminden yazdığı ”ÇOK GEZEN Mi ÇOK TADAN MI ? adlı kitabını imzalayıp Mugafed Başkanı A.Salih Güney’e imzalayarak hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir