İYAGAD İLE PİDENİ PAYLAŞ

İYAGAD İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği ”İYAGAD İLE PİDENİ PAYLAŞ ” sosyal destek projesi ile Pendik Kavakpınar Mahallesi sakinleri ile buluştu.

Federasyon Bünyemizde bulunan İYAGAD İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği Başkanvekili Mehtap Eren’in Başkanlığında bir sosyal sorumluluk projesi ile Ramazan ayı dolayısı ile Dernek Yöneticileri ile bugünlük pidelerini Pendik Kavakpınar Mahallesi sakinleri ile paylaştılar.

İyagad Derneğinin kurulduğu andan itibaren sosyal yardımlaşmaya önem vermesi ile bilir.Bu kavramda her sene geleneksel olarak düzenlenen iftar davetlerimizi bu sene COVİD-19 yüzünden gerçekleştiremediği için İyagad Yönetimi pidelerini paylaşarak geleneksel olarak Ramazan ayı paylaşmalarına devam etti.

Evdeysek İyagad projesinin devamı olarakda adlandıralacak olan İyagad ile Pideni Paylaş Kampayasında Kavakpınar Mahalle Muhtarından alınan bilgiler dağcığında mahalle hakkına pideler dağıtıldı.

Konu Hakkında konuşan İyagad Başkanvekili Mehtap EREN Ramazan ayı paylaşma ortak olma kederleri sevinçe çevirme ayı olarak bizlerde İyagad Yönetimi olarak kurulduğumuz andan itibarandernek olarak sosyal yardımlaşmaya önem veren,destek veren STK olarak önem verdiğimiz etkenlerdir bunlar.
Covid – 19 etkenleri yüzünden gerçekleştiremediğimiz bir çok projemiz evlerimizde gerçekleştirmeye çalışıyoruz.Bizler EVDEYSEK İYAGAD Diyerek evlerimizde ailemizle sosyalleşmeyi kaybettiğimiz değerlerimize daha bir sarılmak için birlik olduk.Akabinde kurulduğumuz günden beri Her sene geleneksel olarak kurduğumuz sofralarımızı bu sene virus yüzünden gerçekleştiremedik bizlerde İyagad Yönetim kurulu olarak pidelerimizi paylaşarak tüm sofralarda yer edinmek soframızı mutluluğumuzu paylaşmak istedik.Bu amaçla bizleri yanlız bırakmayan Mugafed Bütçe Plan Danışmanı Rüstem EREN,Kadın Kolları üyesi Fatma AKIŞOĞLU,Beyza AKÇA Başta olmak üzere etkinliğimize destek olan Ali BEYDİLLİ,Özer BİNGÖL,Munise BALIBEY,Eda ERTÜRK,Sevinç DEMİR,Abdullah TOPRAK,Dilek SEVİNÇ, Fatma Şehriban ÖZTÜRK,Büşra AKAR,Songül ASLAN,Çağla DEMİR,Asuman SİPAHİ, Ziba Hanım,Görkem Göl ve adını sayamadığım bir çok üye ve yöneticilerimize teşekkür ederim.Sofralarını bizlerle paylaştıkları ve bizlere destek oldukları için.
Amacımız reklam değildir amacımız farkındalık yaratıp sosyalleşmeye ,paylaşmaya ,birlik beraberliğe dikkat çekmek olup sofraları bir nebzede olsa şenlendirmektir.”Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir