İyagad Sevgimiz ile Bereketimizi Paylaşıyoruz.

Federasyonumuz bünyesinde bulunan İYAGAD İstanbul Yeditepe Aşçılar ve Garsonlar Derneği Aşure etkinliği kapsamında ”Sevgimiz ile Bereketimizi paylaşıyoruz.”diyerek Kartal Selin Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezinde bir araya geldi.

İyagad Başkanı Mehtep Eren göreve gelir gelmez ilk proje olarak İyagad geleneğini bozmadan sosyal yardımlaşma kapsamında Selin Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezindeki hastaları ziyaret ederek yaklaşan aşure günü için ikranlık aşureleri paylaştı.

İyagad Başkanı Mehtap Eren ”Yıllardır süre gelen sosyal yardımlaşma etkinliklerine göreve geldiğim ilk günden beri üzerine vurguladığım etken sosyalleşmektir diyerek İyagad geleneğine uyarak bugün Selin Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezindeki büyüklerimizi ziyaret ederek yaşlaşan Aşure günü dolayısı ile bizlerde İyagad Ailesi olarak Bereketimizle sevgimizi Aşımızı paylaştık emeği katkısı geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.İnşallah kaldığımız yerden sosyal projelerimize devam edeceğiz”Dedi.

Aşure etkinliğinde Selin Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi yöneticileri ile bir araya gelen İyagad yöneticleri birlikte ikramlık Aşureleri büyüklerimize teslim etti.

Etkinliğe Federasyon Başkanımız A.Salih Güney ,Başkanımızın Başasistanı ve Mugafed Kadın Kolları Başkanı Büşra Akar,Magader Başkanı Murat Baziki’de katılım sağladı.

Mugafed Federasyon Başkanımız Salih Güney’in Başasistanı ve Kadın Kolları Başkanı Görevinde bulunan Büşra Akar ”İyagad Derneğinin yeni yöneticileri ile göreve gelir gelmez böyle bir anlamlı bir etkinlikte bir araya gelmeleri biz MUGAFED Federasyonunu gururlandırdı.İnşallah hız kesmeden sosyal sorumluluk projelerine kaldıkları yerden devam ederler.Emeği geçen herkesi tebrik ediyor teşekkür ederim.”Dedi.

Etkinlik kapsamında Mugafed Federasyon Başkanımız A.Salih Güney ”İyagad ruhunun hızlı bir şekilde yeni yönetimi ile geri dönmesi ve ilk proje olarak sosyal yardımlaşma projesi yapması bizleri çok sevindirdi.Bu anlamlı günde gerek İyagad yöneticeleri gerekse yaşlı büyüklerimizle bir araya gelmek beni çok mutlu etti.Yaptıkları aşure insallah hayra vesile olur.Umaraım yeni yöneticiler eski özlenen İyagadı geri mesleğimize ve meslektaşlarımıza kazandırır bu anlamda yeni başkanımız Mehtap Eren’e gövenim ve desteğim tamdır.”Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir