Kardeş Derneğmizden 8 Mart Etkinliği

Federasyonumuzun kardeş derneği Gastro Sanat Aşçılar Derneğinin Mezitli Belediyesi ve Tirat Mutfak Atölyesinin ortaklaşa düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar günü ile ilgili olarak Taze Makarna Show Etkinliği düzenledi.
Açıklama yok.

Kardeş Derneğim,z Gastro Sanat Aşçılar Derneği Şef Müslüm Aktaş Başkanlığından üyeleri ile birlikte Mezitli hakkına Taze Makarna ikramlarında bulundu.

Açıklama yok.

Etkinlik kapsamında Federasyonumuz adına davet alan Basın Yayın Reklam Danışmanı Fotoğraf Sanatçısı Hasan ÖZKan hazır bulunarak federasyonumuzu temsilen katılım sağlamıştır.Federasyon başkanımız A.Salih Güney’in selamını ileten Özkan etkinlik alanında Gastro Sanat Aşçılar Derneği üyeleri ile birlikte oldu.

Açıklama yok.

Gastro Sanat Aşçılar Derneği başkanlığından düzenlenen etkinliğe MEzitli Belediyesi Başkanı Sayın Neşat Tarhan Katılım sağlarak emeği geçen tüm Gastro Sanat üyelerine teşekkür etti.

Açıklama yok.

Etkinlik hakkında konuşan Gastro Sanat Derneği Başkanı Müslüm Aktaş”Üyelerimiz,Belediyemiz ve Tirat Mutfak Atölyesi ile ortalaşarak düzenlediğimiz etkinliğimiz Korona virüs kapsamında tüm tepbirler alınarak hazırladığımız etkinliğimizde amacımız kadınlar gününü kutlamaktan ziyade bayanlarımıza taze makarna hakkında detaylı bilgi vermekti bu amaçla bugun burada üyelerimizle beraber olarak Mezitli hakkımız ile bir arada olduk.”Dedi.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir