Mersin Projesi için Start verildi.

Açıklama yok.
Federasyonumuzun Basın Yayın Danışmanı Hasan Özkan’ın koordinatörlüğünde Mersin’de yapmayı planladığımız projeler için Hasan Özkan Start verdi.
Açıklama yok.

Mugafed Basın Yayın Danışmanı Fotoğraf Sanatçısı Hasan Özkan Projeler kapsamında ziyaretlerine devam ederek Türk Mutfağına katkı sağlamak için hazırlanan projeler için bugun Dünyanın 67 ülkesine “Hububat Eleme Teknolojileri” geliştirerek üreten ve yüksek kapasiteli tesisler kurarak Dünya Kuru Gıda Piyasasına imzasını atan, AKY Technology firmasının Değerli İcra Kurulu Başkanı Gökmen Akyürek’i, 2. MTOSB’nde bulunan, montaj fabrikasında ziyaret etti.

Açıklama yok.

Mugafed Basın Danışmanı Hasan Özkan ”Gökmen Akyürek, babadan devir aldığı 40 yıllık deneyimi, çalışmalarıyla başarıya çevirmiş, Mersin’i Dünya Arenasında ARGE Ekibiyle geliştirdiği bakliyat, kuruyemiş, tohum eleme teknolojileriyle temsil eden kıymetli bir iş insanıdır.” Başarılarının devamını diliyoruz. Diyerek Gökmen Beye Federasyonumuz adına Katılım Belgesini taktim etti.

Açıklama yok.

Sayın Gökmen Bey’e federasyonun katkılarından dolayı vermiş olduğu sertıfıkayı kendisine verdik.Bu vesile ile Özlem hanım ve Uğur şefimize taktim ettik.Gökmen beyle federasyonumuzla yürütülecek olan ortak projeleri konuştuk. Yepyeni ve heyecan verici işlerle bir arada olacağız..

Açıklama yok.

Gökmen Bey’e misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir