Mugafed Başkanı Projeler için Datça’da

Mugafed Federasyon Başkanı A.Salih Güney Mugafed Kadın Platformu Başkanı Büşra Erden ile birlikte bir dize görüşmeler için Datça’da ziyaretlerde bulundular

Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonu Başkanı Ahmet Salih Güney Mugafed Kadın Platformu Başkanı Büşra Erden ile 2020 yılı içinde yapılacak olan projeler için Datça’ya bir dize görüşmeler için gittiler.

Projeler kapsamı için Datça’da bulunan Mugafed ilk olarak Muğla Datça Özcan Yılmaz Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdüriyesi Hayriye Şatır ile görüşen Mugafed heyeti Şubat ayı içinde yapılacak olan proje için görüşmeler yapılarak anlaşma imzalandı.

Mugafed heyeti okul görüşmesinin ardından Datça Kaymakamı Sayın Mesut Çoban ile görüşme yaparak proje kapsamında Kaymakan Sayın Mesut Çoban’dan destek talebinde bulunuldu.Kaymakan Mesut Çoban Gastronomi, Aşçılık ve öğrenciler için yapılacak olan her türlü projeler için desteklerinin tam olduğunu dile getirdi.

Mugafed heyeti yapılacak proje kapsamında Datça Belediyesinin ziyarette bulundu ziyaret kapsamında belediye başkanın rahatsızlığından dolayı Belediye meclis üyesi ile görüşmeler yaparak belediyemizinden destek isterken destek sözünü alarak olumlu görüşmeler gerçekleştirildi.

Proje kapsamının son durağı olarak Mugafed heyeti Datça Milli Eğitim Müdürü Sayın Ferman Akbulut ile görüşmeler yaparak 2020 şubat ayı içinde gerçekleştirelecek proje kamsamında destek alarak son görüşme ile Sayın Ferman Akbulut Öğrencilerimizin faydasına olacak tüm projelerde Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman yanınızdayız dedi.

Mugafed Başkanı Ahmet Salih Güney günün anısına Datça Kaymakamı Sayın Mesut Çoban Beye Mugafed fahri üyelik rozetini taktim ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti

Başkan Salih Güney Datça Belediyesi Meclis üyesinede Mugafed Fahri üyelik rozeti taktim ederek Teşekkür etti.

Mugafed Kadın Platformu Başkanı Büşra Erden Datça Özcan Yılmaz Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Müdüriyesi Sayın Hayriye Şatır hanımefendiye federasyonumuza destek ve katkılarından dolayı Fahri üyelik rozeti taktim ederek teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir