Porland ile ışıldayan özgür sofralar, 01 Burda Avm’de

Porland, Kasım ayı içerisinde Adana’nın en büyük alışveriş merkezinden biri olan Adana 01 Burda AVM’de 31. Mağazası açıldı.


Porland, Kasım ayı içerisinde Adana’nın en büyük alışveriş merkezinden biri olan Adana 01 Burda AVM’de 31. Mağazası açıldı. 1159 m2’lik alanıyla, Adana’nın ilk mağazası özelliğini bulunduran PORLAND mağazası, Masa üstü, Mutfak, Ev-Dekor, Tekstil ve Banyo kategorisindeki ürün gamıyla, yeni sezonun en trend ürünlerini dinamik, capcanlı ve rahat mağaza anlayışıyla Adanalı müşterileri ile buluşturuyor.

PORLAND’ın kendi mimarları tarafından hazırlanan üretici ve tasarımcı kimliğini yansıtan Adana 01 Burda AVM’deki mağaza konsepti, ham maddesi toprak olan porselen ürün grubundan ilham alarak; taş, tuğla, ağaç ve metali bütünleştiriyor. Rahat ve ferah alanlara sahip, rengarenk ve dayanıklı ürünlerle dolu olan mağaza, gelen ziyaretçilerine hem dinlenebilecekleri hem de alışverişin keyfini doyasıya çıkaracakları eşsiz bir alışveriş ortamı sunuyor. Porland, renk ve desen çeşitliliğiyle tasarladığı kaliteli ve dayanıklı ürünleri ile hem Türkiye’nin lider porselen üreticisi olmayı hem de sektöre yenilikler katmayı sürdürüyor. ‘Kendi Takımını Kendin Oluştur’ ve ‘Kendi Evlilik Paketini Özgürce Kendin Yarat’ konseptleri ile tekli ürün satışı olan koleksiyonlarda, müşteri özelinde özgürce alışveriş yapabilme olanağı sağlayarak, yenilikçi bakış açısını da ortaya koyuyor. Ayrıca Porland mağaza içerisinde bulunan ve mağaza dekorasyonuna uygun tasarlanan 35 m2’lik Porland Atölye ile birbirinden keyifli etkinlikler sunuyor .Porland Atölye ile sizi hayallerinize şekil vermeye ve muhteşem müşteri deneyimini yaşamaya ayrıca binlerce özgür ve özgün tasarımlar için sizleri Adana’nın ilk PORLAND mağazasına davet ediyoruz.

Porland, dekorasyon trendlerine yön veren tasarımları, ürün çeşitliliği, ödeme koşulları, satış ve satış sonrası hizmet anlayışı, güler yüzlü mağaza personeli ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimini, seçili ürünlerde özel indirim fırsatları ile ADANA 01 BURDA AVM’de 2. katta Adanalı müşterilerini bekliyor. 

Porland Hakkında:

Porland, 1976 yılından bugüne gerek Ev gerekse Gastronomi kesimine hizmet eden ürün yelpazesi ile tasarımdan üretim aşamasına kadar her ince detayı üstün teknoloji ve iş gücü ile ürünlerine yansıtan, dünya trendlerinin de ötesinde sektörde trend belirleyici olarak konumlanan, 42 yıllık deneyime sahip Türkiye’nin önde gelen markasıdır.

Bilecik’teki kendi tesislerinde, Porselen üretiminin yanı sıra ürün gamındaki ev gereksinimine yanıt verebilen masa üstü, mutfak, ev-dekor, tekstil ve banyo kategorisindeki ürünleriyle müşterilerin her türlü alışveriş ihtiyacına cevap vermektedir. Ayrıca dünya markalarından olan cam üreticisi Libbey ve Luigi Bormioli de mağazalarında satışta olan markalardan bazılarıdır. Porland 1600’ü aşkın çalışanın istihdam edildiği Türkiye’nin en büyük porselen üreticilerinden birisidir. 6 bölge müdürlüğü, Perakende de 31 mağazası ve online alışveriş sitesi ile sadece yurt içinde değil, yurt dışı pazarlarının da aranılan markasıdır. 300 bin metrekare açık ve 70 bin metrekare kapalı alana sahip Bilecik tesislerinde, yılda yaklaşık 70 milyon adet üretiminin %65’ini dört ana kıtada 30’dan fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir