Şırnak/Silopi Kaymakamı Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneğini ziyaret etti

Federasyonumuzun üye derneği (ŞIRPAD) Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneğinin bugünki misafiri yeni göreve başlayan Silopi Kaymakamı Sayın Can Kazım KURUCA idi.

Yeni göreve başlayan Silopi Kaymakamı Sayın Can Kazım KURUCA Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneğimizi yerinde iadeyi ziyaret ederek Türk mutfağı ve Şırnak yemekleri hakkında görüşmeler gerçekleştirdiler.

Şırpad Başkanı Zeki KARAASLAN Silopi Kaymakamı Sayın Can Kazım KURUCA’ğa kendisine ait işletmesinde Şırnak yemeklerinin sunumu gösterek projelerinden bahsetti.

Şırpad Başkanı Zeki KARAASLAN Dernek merkezinde ağırladı Başkan Karaaslan ”Silopi Kaymakamı Sayın Can Kazım Kuruca beyin gerek işletmemizde gerek dernek merkezimizde sayın kaymakamızı mutfağımız ve dernek projelerimiz üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirdik.Sayın Kaymakamımız Silop’de yeni göreve başladığından dolayı kendilerini ziyaret ederek dernek merkezimize davet etmiştik çok teşekkür ederim ki Sayın Kaymakamımız bizleri kırmayıp ziyaretimize gelmişlerdir.”Dedi.

Şırpad Başkan Yardımcısı İskan ÖZDEMİR” Sayın Kaymakamımızın bizlere ziyereti iade etmesi bizleri sevindiri bir olaymasından ziyade Mutfağımıza kültürümüze bu denli ilgi duymaması bizleri sevindirici olaydır.Sayın Kaymakamımız ile gerçekleştirdiğimiz mutfağımız ve projelerimiz ilgili olarak bizlere destek sözü vermesi bizleri sevindiren en güzel etkendir.”Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir