Şırpad Sıcak Çorba Etkinliği

Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonu Üye derneği ŞIRPAD Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneği Lise öğrencileri ile buluşarak Sıcak Çorba ikramında bulundular.

Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneği Atatürk Anadolu Mesleki Lisesi öğrencileri ile buluşarak öğrencilere Şırnak Lezzet Yemek Üretim Evi ve Diyarbakır’lı İskan Usta Kelle Paça yemek salonu sponsorluğunda öğrencilere çorba ikramında bulundu.

Etkinlik hakkında konuşan Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Zeki Karaaslan ”Geleceğin mirascıları olan genç öğrencileri ile bugun Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri ile buluşarak illa bir sebep gerekmeden öğrencilerimize sıcak çorba ikramında bulunduk.Amac kışın soğuk günlerinde öğrencilerimizi bir nebzede olsa sıcak ikramlarda bulunduk.”Dedi.

Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneği Başkan Yardımcısı İskan Özdemir ”Etkinliğimizin en büyük amacı sivil toplum örgütü olarak hayatın her yerinde bulunmamız amacı ile bugün sadece aşçılık anlamında faaliyet göstermek değil her kesime katkı sağlamak zorundayız.Bu sebeple bugun öğrencilerimize derneğimiz adına sıcak çorba dağıtımında bulunduk.”Dedi

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir