Şırpad’lı Yöneticiler Başarılı Öğrencileri Kutladı

Federasyon bünyemizde bulunan üye derneğimiz ŞIRPAD Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneğimizden anlamlı bir davet yemeği.

Silopi ilçesinde lokanta işletmecisi olan Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneği Başkan Yardımcısı İskan Özdemir ilçedeki başarılı öğrencilere yemek ikramında bulundu.

Şırnak’ın Silopi İlçesi Çalışkan Beldesi Çalışkan İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerinin ‘Genç Yıldızlar Futbol Müsabakaları’ kapsamında almış oldukları ilçe birinciliğinden ötürü öğrencilere Silopili esnaf İskan Özdemir yemek ikramında bulundu.

Şırnak Profesyonel Aşçılar Derneği Başkan Yardımcısı Sosyal Medyada futbol müsabakalarında ilçe birinciliklerinin paylaşımını gören Şef İskan Özdemir Okul idaresi ile iletişime gecerek işletmecisi olduğu Diyarbakırlı İskan Usta Kebap Salonuna Davet etti. Buraya Davet ettikleri öğrencilere yemek ısmarlayan Şırpad Yönetimi daima eğiteme destek olacaklarını Şırpad olarak üzerlerine düşen görevi daima yapacaklarını dile getirdi.Başkan Zeki Kaaralan Yardımcımın öğrencilerimizin başarısına ortak olduğu ve onların yanında olduğu için teşekkür ederim.Dedi

Konu ile ilgili açıklamada bulunan İskan Özdemir öğrencilerin başarısını sosyal medyada gördüğünü ve okul idaresi ile iletişime geçerek lokantasına davet ettiğini belirtti. Bu tür yetenekli öğrencilere bütün esnafların destek vermesi gerektiğini belirten Özdemir, kendisinin maddi nedenlerden ötürü okuyamadığını ve iş sahibi olduktan sonra hep öğrencilere destek verdiğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir