TURİZMDE ‘YENİ TRENDLER ÇALIŞTAYI’NDA ‘TANITIM’ DENİLDİ

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, Salih Güney dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

MÜSİAD Yeni Turizm Kaynakları Geliştirme Komitesi’nce düzenlenen yuvarlak masa toplantılarında turizmin sistemli bir şekilde tüm yönleriyle tanıtıma ihtiyacı olduğu ortaya konuldu

musiad)-yeni-turizm-kaynaklari.jpg

İSTANBUL- Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Yeni Turizm Kaynakları Geliştirme Komitesi’nce “Turizm Sektörü Üyeleri ile İstişare Toplantısı ve Turizmde Yeni Trendler Çalıştayı”programında turizmin geleceğinin tüm kaynaklarıyla Türkiye’nin turizm tanıtımı için hep birlikte çalışmanın gerektiği olduğu ortaya konuldu.

MÜSİAD Yeni Turizm Kaynakları Geliştirme Komitesi’nin turizmde yeni yol haritası belirlemek için “Şehir Otelleri Masası”, “Tatil Otelleri Masası” ve “Kültür Turları Acentaları Masası” gibi başlıklar altında Yuvarlak Masa Toplantıları ve panel düzenlendi. Toplantıda düzenlenen yuvarlak masa toplantılarında sorunlar ve çözüm önerileri sunuldu. Hazırlanacak olan sonuç bildirgesinin ilgili bakanlıklar ve kurumlarla paylaşılacağı belirtildi.

YUVARLAK MASA TOPLANTILARI
Müsiad tarafından düzenlenen çalıştayda kurulan yuvarlak masa çalıştaylarında Mutfak Sanatları ve Gastronomi Federasyonu adına Başkan Salih Güney ve Teskilatlandırma başkanı Murat Baziki katılım sağladı.Yuvarlak masa toplantılarına koordinatörlük yapan başkan Güney meslek ve meslaktaşlarımınızın sorunlarını dile getirerek faaliyet raporlarımız ve yapılması gereken planlamalar ve Türk mutfağının tanıtımı ile hazırladığımızın 7 bölgelik çalışmalar ile gündeme getirdiğimizde tüm otel ve resturantlarda menülerimize konulmasında çalışmalar yürüteceğimizi ve doğrultuda tüm tatil ve şehir otellerinde bu çalışmalar devam edecektir.Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir