Mersin Çalıştayı devam ediyor

Federasyonumuzun Basın Yayın Reklam Danışmanı Fotoğraf Sanatçısı Hasan Özkan bir dizi projeler için Mersin’de ziyaretlerde bulundu.

Bi Tost İşletmeci Gizem Özkan ve Mugafed Basın Danışmanı Hasan Özkan

Mugafed Basın Reklam Yayın Danışmanı Hasan Özkan Gastronomiye ve yemek kültürüne verdiği değer ve öneminden dolayı Mugafed Başkanı Salih Güney ile tasarladığı Kültürel ve sosyal faaliyetleri ile ilgili görüşmeler gerçekleştirmek için Bi Tost İşletmecesi Gizem Özkan’ı ziyarette bulundu.

Ziyaret kapsamında Mugafed’in 2021 yılı ile ilgili Kültürel ve Sosyal faaliyetleri ile alakalı istişarelerde bulunan Mugafed Danışmanı Hasan Özkan Mugafed ve şahsım olarak Yemek kültürümüne değer ve katkı sağladıklarını dile getirdi.

Bi Tost İşletmeci Gizem Özkan’nın hazırladığı özel tostu tadan Hasan Özkan Mersin’e kattıkları enfes tatlar için teşekkür etti.

Gastronomi üzerine yapılan sohbette Hasan Özkan Mugafed Federasyonun faaliyetlerini ve planlarını Bi tost işletmecisi Gizem Özkan’a sözlü ve görsel olarak sunarken Mugafed’in Pandemi sonrası yapacakları projelere hız kesmeden devam edeceği bilgisi verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir